Нардеп Валерій Стернійчук засудив дії зрадника-нардепа Федіра Христенко. Документ

Новости 22.05.2020

Народний депутат з парламентської фракції «Слуга народу» Валерій Стернійчук засудив дії зрадника-нардепа Федіра Христенко через гулянку в Москві.

Таку позицію Стернійчук виклав у листі до редакції "Актуальна Правда".

"З приводу викладених обставин, повідомляю, що Верховна Рада України, відповідно до законодавства, не може бути площадкою для надання оцінки таким діям окремих депутатів, однак, вважаю таку поїздку безвідповідальним кроком, виявом неповаги до України та українського народу, свідомим нехтуванням парламентарем цивілізованими нормами поведінки", - заявив Стернійчук.

Нардеп Валерій Стернійчук засудив дії зрадника-нардепа Федіра Христенко та назвав це виявом неповаги до України

Актуальна Правда сподівається, що народний депутат Федір Христенко буде покараний через зрадницьке святкування дня народження в Москві за 1 мільйон доларів, а також понесе відповідальність за перешкоджання журналістській діяльності. Слід зазначити, що Христенко найняв людей, які намагалися видалити відео розслідування нашої редакції.

Нагадаємо, що Актуальна Правда провела розслідування про те, як народний депутат Федір Христенко під час святкування Дня народження дружини Марини в Москві домовлявся з главою терористів ДНР Пушиліним.