Нардеп Валерій Дубіль просить СБУ розслідувати обставини поїздки зрадника Федіра Христенко до Москви. Документ

Новости 3.04.2020

До редакції "Актуальна Правда" прийшов лист від Служби безпеки України щодо звернення народного депутата від партії «Батьківщина» Валерія Дубіля, який просить розслідувати обставини поїздки зрадника Федіра Христенко до Москви у грудні 2019 року.

У СБУ розповіли, що отримали ззвернення від народного депутата Дубіля та проводять перевірку інформації щодо матеріалів журналістського розслідування стосовно Христенко.

"За дорученням керівництва Служби безпеки України в межах компетенції розглянуто Ваше звернення від 09.02.2020 щодо оприлюднених на сайті інформаційного агентства "Актуальна Правда" матеріалів журналістського розслідування, яке надійшло із супровідним листом Офісу Генерального прокурора від народного депутата України Дубіля В. О. відповідно до статті 24 Закону України "Про статус народного депутата України" та частини 3 статті 7 Закону України "Про звернення громадян", - зазначили в СБУ.

Нардеп Дубіль звернувся до СБУ через поїздку депутата-зрадника Христенко в Москву

Актуальна Правда сподівається, що народний депутат Федір Христенко буде покараний через зрадницьке святкування дня народження в Москві за 1 мільйон доларів, а також понесе відповідальність за перешкоджання журналістській діяльності. Слід зазначити, що Христенко найняв людей, які намагалися видалити відео розслідування нашої редакції.

Нагадаємо, що Актуальна Правда провела розслідування про те, як народний депутат Федір Христенко під час святкування Дня народження дружини Марини в Москві домовлявся з главою терористів ДНР Пушиліним.