Нардеп Роберт Горват вкрав 320 гектар у державного підприємства - НАБУ видало підозру

Роман Тополя 25.10.2023

Народному депутату-мажоритарнику з депутатської групи "Довіра" Роберту Горвату повідомили про підозру у заволодінні 320 гектар землі, що завдало державі збитків на понад 123 мільонів гривень.

Також 24-25 жовтня 2023 року детективами НАБУ за погодження з прокурором САП про підозру повідомлено ще трьом особам, причетним до вчинення цього злочину, а саме колишньому керівнику Головного управління Держгеокадастру однієї з областей, ексдиректору державного підприємства та директору приватного підприємства".

Як повідомляє слідство, у 2016-2019 роках нардеп, маючи вплив на службових осіб Держгеокадастру, розробив злочинну схему заволодіння землею.

"Директор держпідприємства відмовився від права користування ділянками загальною площею 323 га та звернувся з відповідною заявою до ГУ Держгеокадастру області. Після припинення права користування цими землями, відповідно до злочинної схеми, керівник ГУ Держгеокадастру області передав ці ділянки наперед визначеним фізособам, які в подальшому продали їх компанії, підконтрольній організатору схеми", - йдеться у повідомленні.

Горват відомий тим, що намагався звільнити ужгородця Едварда Чікоша, якого у Єгипті спіймали за торгівлю зброєю. Чікош під виглядом власника туристичної компанії віз з собою автомати Калашникова.

У березні 2012 року надзвичайний суд Арабської Республіки Єгипет засудив Чікоша його до 25 років ув’язнення без права апеляції.

Нардеп Роберт Горват, увесь цей час, використовуючи політичні зв"язки та гроші, отримані від контрабанди, намагається звільнити Чікоша і навіть пропонував СБУ провести таємну операцію.

У 2018 році у Одесі ховався чоловік, якого у Єгипті визнали терористом. Цей терорист за хабар отримав український паспорт.

Тому Роман Бочкала, посіпака нардепа Горвата, пропонував СБУ силоміць вивезти терориста до Єгипту і обміняти на Чікоша, якого також таємно привезти в Україну.

Роман Бочкала активно будував диктаторський режим Януковича за що від нього отримав нагороду - "заслуженний журналіст".

Бочкала також відомий тим, що виконує делікатні завдання від проросійського нардепа Сергія Льовочкіна.

Також Бочкала, працюючі на телеканалі Інтер, виконував завдання для путінсько-російських пропагандистів, які йому доручали це робити у інтересах Москви.

Роман Бочкала, посіпака Януковича, нардеп-корупціонер Роберт Горват, екснардеп Ірина Суслова прилетіли до Єгипту щоб порішати щодо торгівця зброєю Чікоша