Нардеп Ігор Копитін надіслав депутатське звернення до СБУ з вимогою розслідувати обставини поїздки зрадника Федіра Христенко до Москви. Документ

Новости 7.04.2020

Народний депутат з фракції "Слуга народу" Ігор Копитін надіслав депутатське звернення до Служби безпеки України з вимогою розслідувати обставини поїздки зрадника Федіра Христенко до Москви у грудні 2019 року.

Редакція "Актуальна Правда" нещодавно отримала лист від нардепа Ігора Копитіна щодо того, що він одержав від першого заступника Голови Служби безпеки України Баранецького відповідь щодо результатів розгляду депутатського звернення стосовно зрадника Федіра Христенко до Москви.

"До мене, як до народного депутата України, надійшла відповідь Першого заступника Голови Служби безпеки України Р. Баранецького від 14.03.2020 № 2/К-232/15 щодо результатів розгляду мого депутатського звернення стосовно результатів розслідування редакцією факту зустрічі народного депутата Федора Христенко з Пушиліним Денисом Володимировичем під час святкування дня народження дружини нардепа, що ймовірно може свідчити про державну зраду в розумінні кримінального законодавства, яку надсилаю Вам для інформування" - говориться у листі.

Нардеп<br />
Копитін Ігор звернувся до СБУ через поїздку депутата-зрадника Христенко в Москву

Нардеп<br />
Копитін Ігор звернувся до СБУ через поїздку депутата-зрадника Христенко в Москву

Актуальна Правда сподівається, що народний депутат Федір Христенко буде покараний через зрадницьке святкування дня народження в Москві за 1 мільйон доларів, а також понесе відповідальність за перешкоджання журналістській діяльності. Слід зазначити, що Христенко найняв людей, які намагалися видалити відео розслідування нашої редакції.

Нагадаємо, що Актуальна Правда провела розслідування про те, як народний депутат Федір Христенко під час святкування Дня народження дружини Марини в Москві домовлявся з главою терористів ДНР Пушиліним.