На з’їзді суддів член ВККС часів Януковича Анатолій Марцинкевич роздав делегатам списки з прізвищами тих, за кого вони мають проголосувати

Новости 9.03.2021

В Києві на з’їзду суддів, на якому хочуть обрати нових членів найвищого суддівського органу Вищої ради правосуддя та одного суддю до Конституційного Суду України, привезли список погоджених кандидатів.

Про це заявила журналістка Наталія Соколенко.

Саме недоброчесні судді у цих органах забезпечують суддівське свавілля та відсутність справедливості в країні".

"На З'їзд суддів, кажуть в кулуарах судді, привезли список погоджених кандидатів до Вищої ради правосуддя і Конституційного суду за квотою з'їзду суддів. Голосування таємне.

Але, схоже, і цього разу наші незалежні судді будуть залежні від списку. Що вдалося з'ясувати: з 4 кандидатів журналістам наразі відомо про двох погоджених до ВРП: Болотін, Суховий До КСУ Коровайко. Наразі ця інформація підтверджується з двох джерел. Цікаво, що суддя Гирич, також кандидат ж до ВРП, з трибуни з'їзду закликав колег відмовитися від цієї ганебної практики і голосувати не за списками, - написала Соколенко.

Також стало відомо, що член ВККС часів Януковича - Анатолій Марцинкевич теж на з’їзді і вже встиг роздати делегатам списки з прізвищами тих, за кого вони мають проголосувати.

Про це заявив голова «Центру протидії корупції» Віталій Шабунін.

"Хочете дізнатись, кого "назалежний" з'їзд суддів обире до ВРП і КСУ?
Запитайте в Анатолія Марцинкевича (на фото). Це член ВККС часів Януковича, люстрований після Революції Гідності.

Марцинкевич - сірий кардиналом судової системи, і з року в рік організовує обрання членів ВРП і ВККС, суддів КСУ.

Сьогодні Марцинкевич теж на з’їзді і вже встиг роздати делегатам списки з прізвищами тих, за кого вони мають проголосувати. Президенти і парламенти змінюються,суддівська мафія лишається незмінною", - написав Шабунін.