На Івано-Франківщині поліцейські відпустили п'яного водія, який протаранив мікроавтобус. Відео

Новости 27.07.2019

Сьогодні 27 липня близько 03:15 неподалік смт. Заболотів Івано-Франківської області трапилась дорожньо-транспортна пригода за участю п'яного водія Євгена Фабінського. Однак поліція чомусь не заарештувала п'яного порушника, який протаранив на своєму форді іншу машину.

Про обставини ДТП у соцмережі розповіла свідок Ольга Худецька.

“Близько 3:15 ночі сьогодні 27 липня поблизу Заболотова на Івано-Франківщині в машину з Євгенія Сєрая і ще двома людьми впилявся форд. Женя і двоє її супутників живі, але мають травми. Їх машина перевернулась, і я не знаю чи один раз. Водій та пасажир Форду були в дрова бухі (запах +поведінка). Вони втікли в поля. Поки Женя надавала першу допомогу своїм друзям, вона гукала свідкам (які зупинились), аби ті тримали бухих, але свідки мали це в носі. Пізніше на прохання свідків дати контакти, свідки втікли”, – розповідає очевидиця.

ДТП Євген Фабінський

Так сталось, що винуватець аварії загубив права.

Як стало відомо, за кермом був Фабінський Євген Мирославович, мешканець села Ганьківці, що на Снятинщині.

“Поліція, яка приїхала, мала в носі ловити бухих уродів, поки в їх крові ще є алкоголь для експертизи. Прочісуваня місцевості поблизу – для слабаків. Їхати додому до водія – теж. Хоча би взяти в роботу його документи для розшуку по гарячим слідам – нєа. І головне, слідчий Малофій Григорій Михайлович з колегами починає хилити в сторону того, що може це адмінка, і треба ще подивитись на тих, хто в лікарні, може там і ушкоджень особливих нема”, – додає свідок ДТП.

Можливо, це якось пов’язано з тим, що слідчий Малофій працює в Снятині, де живе, судячи з сторінки в однокласніках батько водія – Мирослав Фабінський, а Снятин – не так шоб велике місто.

“Я не знаю, кого тегати з Франківської обласної і снятинської районної поліції. Може ви знаєте? Andriy Grymalyuk Olena Bila, підкажіть, будь ласка. Доброго ранку, Поліція Івано-Франківської області та Artem Shevchenko. Мирослав Фабінський вам теж доброго ранку”, – обурюється жінка.

ДТП Євген Фабінський

Близько 6:00 на місце приїхав водій з групою підтримки, потерпіла розповіла поліцейським, що впізнає водія.

Проте, поліцейські сказали, що не будуть затримувати водія, він та його друзі сіли в машину і поїхали.