Моторошні кадри розбомбленного російськими ракетами офісу редакції Актуальна Правда. Відео

Новости 15.06.2022

"Ця історія про те, як постраждали ми, конкретно журналісти Актуальної Правди. Ця історія про те як російські війська, нібито атакують українські військові бази і називають це демілітарізацією", - розповідає Костянтин Медяник, журналіст та співзасновник Актуальної Правди. Це диво, що наш офіс не сгорів. Російські війська двічі обстріляли ракетами будівлю де знаходилась наша редакція, перший раз 5 березня, а другий - 16 березня.

Ось так виглядає вхід до нашого офісу редакції - понівечені двері, розбита стеля, обірвані електричні дроти.

А це наш ньюзрум, розбиті вікна, розтрощені столи. В цій кімнаті до ракетного обстрілу працювало 30 журналістів та співробітників редакції.

В приміщене, де знаходилась кухня та туалет, звисають масивні дроти, повністю понівечана стеля.

А це кабінет редакторів, на підлозі сміття від розбитих вікон та стелі. В кабінеті директора, теж купи сміття та розбите вікно.

Цю кімнату ми використовували для переговрів та запису відео.

Уся офісна техніка та комп'ютери для монтажу відео, відеокамери, фотопарати були пошкоджені та розбиті.

Коли дивишься на наслідки бомбардувань нашого офісу, охоплює жах, що тут могли загинути люди.

"У цьому офісі наша команда кожного дня робила контент, ми розповідали про корупцію в Україні та беззаконня. Також ми боролися з дезінформацією та ворожою пропагандою з боку Росії.

А 24 лютого, російські ракети прилетіли до нашого офісу і нашої домівки не стало. Це дуже жахає і ми закликаємо усіх - приєднатися до нашої боротьби", - розповідає Сергій Медяник, журналіст та співзасновник Актуальної Правди.

Вже 25 лютого, на другий день вторгення російських віськ до України, в сусідьному кварталі від нашого офісу, вже точилися бої - сюди прорвалися бронемашини путінської армії.

Наша редакція знаходилась у приміщенні колишнього пожежного депо, ця споруда практично сто років слугувала великою базою для рятівників міста від вогню.

5 років тому, усі споруди на вулиці маршала Рибалка, було перероблено у офіси, куди ми заселилися кілька років тому та розташувалися на другому поверсі.

Ми дякуємо Богу, що Україна змогла відбити напад росії і ми зможемо жити та виконувати журналістську дільність у вільній та демократичній Україні!

Друзі, ви самі побачили розбомбленний наш офіс, це зробила російська армія. У данному випадку, ми постраждала сторона і ми просимо, для нашої подальшої роботи - допомогу від вас.

За реквізитами у цьому відео, на екрані та в описі, можете допомогти нам: грошима, або перепостами цього відео. Не забувайте, що ми разом робимо нашу історію, а ми як журналісти розповідаємо про це вам.

Просимо вас про фінансову допомогу для наших журналістів та інформаційну боротьбу з російськими окупантами: 4441 1144 1008 2620 или PayPal: info@apravda.com

Телефонуйте у нашу редакцію та повідомляйте важливу інформацію: +38 044 362 90 11.