Мажор на BMW, який вбив молоду жінку, виявився сином відомого бізнесмена Ігоря Слободського

Новости 24.02.2019

Водій BMW X5, який спровокував смертельне ДТП 16 лютого на Столичному Шосе у Києві, виявився сином впливового бізнесмена Ігоря Слободського.

Про це заявив активіст АвтоМайдану Роман Маселко.

Тоді BMW Х5 на шаленній швидкості влетів у таксі Ланос. Машина загорілася і молода жінка згоріла заживо. У неї залишилась 8-ми річна дочка.

Водій втік з місця події, але потім, начебто, сам прийшов у поліцію вже з адвокатами. Ним виявився 20-тирічний Микита Слободський, який зараз навчається у Лондоні.

Батько власника BMW X 5 - Ігор Слободський, відомий бізнесмен, володіє багатьма компаніями. Журналісти знайшли його спільний бізнес з багатьма відомими особами, включно з Олексієм Азаровим.

"Але мене зацікавило інше. Виявляється на Микиту Слободського двічі складали протоколи за керування у стані спяніння", - зазначив Маселко.

Перший раз справу розглядала суддя Печерського суду Кристина Тарасюк. Протокол надійшов до суду 01.09.16, але розглянутий лише 05.12.16. Суддя встановила вину водія, але закрила справу у зв'язку і закінченням строку притягнення, який сама ж затягнула.

протокол

До речі, Тарасюк, це суддя, яка дозволила обшук у активіста Автомайдану, який зафіксував голову Голосіївського суду О.Первушину на незадекларованому автомобілі.

Другий раз Шевченківський суд 20 червня 2018 року таки позбавив Слободського прав керування на 1 рік.

суд

Рішення про позбавлення є, але права не забрали . Слободський оскаржив це рішення і вже понад 7 місяців справа знаходиться у Київському апеляційному суді. Було вже 8 засідань. 9-те призначене на 01 березня.

Я вперше бачу таку кількість перенесень засідань у апеляції. Розглядає справу суддя Кепкал Людмила Іванівна, яка вже успішно пройшла оцінювання у Вища кваліфікаційна комісія суддів України.

Весь цей час Слободський спокійно сідав за кермо поки 16 лютого не вбив молоду маму.

01 березня суд, мабуть, нарешті забере права у Слободського. Вища кваліфікаційна комісія продовжить оцінювати суддів та обирати суддів Верховного Суду. А Президент буде розказувати про успішну судову реформу.

Тільки чоловік загиблої до сих пір не може сказати 8-річній донечці, що мами більше немає.

А скільки ще життів заберуть такі мажори, які завдяки судам уникають відповідальності?