Максимальне задоволення: 5 видів сексу, які обожнює кожна жінка

Новости 20.11.2019

У сексі задоволення мають отримувати обидва партнери. Жінки в цьому питанні більш вимогливі.

Щоб її задовольнити на всі 100 % і не було сумнівів у мастерності чоловіка, він має використати ці пози.

Від них жінки просто божеволіють.

СЕКС-МАРАФОН

Цей вид сексу іноді нагадує справжнє випробування. Варто просто віддатися пристрасті. Раз, другий, третій. З перервою на обідній сон. Зробити все для того, аби жінка валилася з ніг від задоволення. Головне правило – ніяких чинників, які відволікали б.

СОННИЙ СЕКС

Оголена кохана, яка ледь-ледь закутана одіялом неабияк збуджує та підкидає дров у вогонь. Єдине, що потрібно – ніжно й без агресії приступити до отримання насолоди. Робити це так, ніби ти боїшся її розбудити. Така тактика дозволить принести задоволення не лише собі, а й їй.

Ідеальна поза: влаштуватися позаду неї, коли вона спить на боці.

ДИКИЙ СЕКС

Хай там як, але жінки часто марять не лише ніжним і стриманим сексом, а й буквально тваринними ігрищами. Воно й не дивно, адже таке заняття коханням дозволить вам вивільнити свого внутрішнього звіра, що вкотре доведе, що поруч із нею сильний чоловік, який захистить та приборкає свою обраницю.

Головне правило – ніякого фанатизму. Дикий секс не повинен закінчитися зламаним столом і синцями на тілі коханої!

ШВИДКИЙ СЕКС

Особливо цей секс цікавий, коли поспішати кудить на зустріч. Наприклад, у гості. 10 хвилин більш, ніж достатньо, аби віддатися пристрасті в коридорі квартири, не скидаючи з себе одягу.

Головне правило – зловити момент, коли цього хочеш не лише ти, а й вона.