Літаки МАУ скоро почнуть падати через Boeing 737 MAX

Новости 11.03.2019

В катастрофі Ефіопських Авіаліній, у якій втратили своє життя 157 людей, розбився надсучасний Boeing 737MAX. Катастрофа дуже подібна по пораметрам на катастрофу цього ж 737MAX в Індонезії в жовтні 2018.

Про це повідомив глава Українського товариства економічних свобод Мар'ян Заблоцький.

"Обидва рейси розбились скоро після зльоту. В обох після зльоту спостерігалось раптове зниження висоти літака, яке коригували пілоти. Однією з причин катастрофи в Індонезії називають нову автоматичну систему. Вона примусово напрявляє літак вниз якщо вважає, що літак в штопорі.

Зараз є всього 350 нових літаків 737MAX по світу. І якщо підтвердиться, що причиною могла бути технічна особливість літака, то можуть заборонити польоти на літаках цього типу. А це вже призведе до великої кількості затримок рейсів по світу. Чи так це все - це просто спекуляція, просто є очевидні збіги в двох катастрофах, даних не достатньо. А от те, що акції Boeing завтра обваляться - факт. Поки в Україні 737MAX не літають, але МАУ очікує поставки трьох літаків цього типу в 2019 році", - розповів Заблоцький.

Раніше Актуальна Правда писала, що літак Ethiopian Airlines, що слідував з Аддіс-Абеби в Кенії, зазнав аварії вранці 10 березня біля міста Бішофту, в 62 км на південний схід від Аддіс-Абеби. На борту знаходилися 157 чоловік, всі вони загинули.