Корупційний Шевченківський районний суд Києва виправдав трьох чеченців, які побили нардепа Найєма

Новости 1.07.2020

Шевченківський районний суд Києва виправдав трьох чоловіків, які у квітні 2018 року в центрі Києва напали на тоді ще народного депутата Мустафу Найєма.

Про це повідомив брат екснардепа адвокат Масі Найєм.

"Суддя Шевченківського районного суду Голуб Оксана Анатоліївна виправдала Темербулатова Умолта Руслановича, Саїтова Ахмеда Абубакаровича, Саїтова Магомеда-Саліха Арбуєвича повністю", - повідомив він.

Масі Найєм додав, що рішення суду буде оскаржуватися.

"Є підстави вважати, що на етапі досудового розслідування було допущено низку помилок, які негативно відбилися на результатах судового розгляду справи - в частині фіксації доказів, документального оформлення групи прокурорів і слідчих, правової кваліфікації", - повідомив Масі Найєм.

Корупційний Шевченківський районний суд Києва виправдав трьох чеченців, які у 2018 року побили нардепа Найєма

Мустафа Найєм, коментуючи рішення суду, повідомив, що під час останнього судового розгляду суддя відмовила йому в участі в дебатах, відмовилася дати слово свідкам збирання доказів, не долучила до матеріалів результати однієї з судово-медичних експертиз і "не захотіла досліджувати свідомо неправдиві свідчення свідка у справі, який незрозуміло звідки взявся".

"Сьогодні мої адвокати програли суд проти хлопців, які два роки тому влаштували зі мною розбірки на Бессарабській площі. Суд повністю виправдав трьох з чотирьох обвинувачених. Щодо четвертого обвинуваченого суд досі триває", - повідомив екснардеп на своїй сторінці у фейсбуці.

Він додав, що обвинувачені весь час прямо або побічно натякали на його службове становище - спочатку народного депутата, потім - заступника генерального директора концерну "Укроборонпром".

"Так, так вийшло, що я знаю багатьох суддів, прокурорів, слідчих та експертів. Але з жодним із них у мене не було будь-яких контактів не процесуального змісту. Я ні до кого не звертався, не дзвонив і ні про що не просив. І не буду. Я впевнений, що справедливість на нашому боці. І це не мій програш", - написав Мустафа Найєм.

Нагадаємо, 30 квітня 2018 року четверо чоловіків - представників чеченської діаспори - напали на Найєма в центрі Києва через конфлікт на дорозі. Поліція затримала трьох підозрюваних. Саїтов, який безпосередньо вдарив депутата, вилетів до Баку.