Корупціонер Роман Карпляк паралізував роботу держпідприємства Центр сертифікації насіння та полетів на Мальдіви. Відео

Новости 8.03.2019

Корупціонер Роман Карпляк продовжую свою діяльність з нанесення Україні збитків. По всій країні активно йде підготовка до засівання землі, а Карпляк забороняє орати поля у філіях державного підприємства "Центр сертифікації насіння та садівного матеріалу".

Роман Карпляк зробив систему на підприємстві, що без його підпису не можуть трактори почати роботу, тому директори всіх філій волають до нього для надання дозвілу на підготовчі польові роботи, вони ж втрачають час, кожен день простою - це втрата врожайності.

Але Карпляк відключив телефон та полетів на Мальдіви, таким чином повністю саботуючи роботу держпідприємства "Центр сертифікації насіння та садівного матеріалу".

Актуальна Правда звернулася до міністра агрополітики Трофімцевої та прем'єр-міністра Гройсмана з закликом заільнити корупціонера Романа Карпляка.

Нагадаємо, що Карпляка, та його колег Чубенко, Ковтуненко та Гавловського влітку 2017 року спецназ СБУ разом з Генпрокуратурою повозивши мордяками по астфальту, затримали за рекет та хабарництво.

Зараз ця кримінальна справа слухається в Голосіївському суді Києва під пильним наглядом правозахисників Актуальної Правди.