Корумпований Верховний Суд Зеленського скасував указ про звільнення скандальної судді Оксани Царевич

Новости 18.03.2021

Верховний Суд 17 березня скасував указ про звільнення скандальної судді Печерського суду Оксани Царевич, яку звинувачують у незаконному позбавлянні водійських прав в учасників Революції Гідності.

Адвокат Роман Маселко пояснив, що рішення суду означає, що підстав для звільнення немає і Царевич можуть поновити на посаді. Але якщо Печерський суд відмовиться це робити, своє поновлення їй потрібно вимагати через суд.

Що відомо про Оксану Царевич

Царевич була однією із суддів, які виносили свідомо неправомірні рішення щодо активістів «Автомайдану» на базі сфальсифікованих «даїшниками» протоколів. Справа стосувалася поїздки понад 1,5 тис. людей у Межигір'я наприкінці грудня 2013 року.

Сутність таких дій доводить порушення суддею засад правосуддя, зокрема верховенства права, незабезпечення права на справедливий суд, неповагу до прав і свобод людини.

Нагадаємо, 29 вересня 2016 року п’ятий президент Петро Порошенко звільнив суддю Печерського райсуду за порушення присяги ще у 2016 році. Указ був підписаний після подання Вищої ради юстиції, яка рекомендувала звільнити Царевич.

Однак, у 2020 році Шевченківський суд визнав колишню суддю Печерського райсуду Оксану Царевич невинуватою.