Комуно-фашистська Росія має бути притягнута до відповідальності за жахливу трагедію з MH17, - Помпео

Новости 4.06.2019

Офіційний Вашингтон продовжить домагатися відповідальності від Росії за застосування нею бойової зброї по цивільному літаку Малазійських авіаліній MH17 у небі над українським Донбасом.

Про це заявив у понеділок під час перебування в Нідерландах державний секретар США Майк Помпео.

"Ми мали шанс сьогодні обговорити з міністром закордонних справ це питання, а також роботу, щоб зробити все для того, щоб притягнути росіян до відповідальності за цю жахливу трагедію. Нідерланди можуть розраховувати на те, що Сполучені Штати і надалі будуть їх підтримувати", - наголосив Майк Помпео.

У зв'язку з цим він підтвердив, що Росія мала б продемонструвати більшу взаємодію і зробити відповідні кроки.

"Росія має бути притягнута до відповідальності за те, що сталося там, і я думаю, цей процес зараз триває. Сподіваюся, Росія усвідомлює, що в її ж інтересах дати всі роз'яснення про те, що сталося в цій жахливій ситуації, яка забрала людські життя", - зауважив держсекретар США.

Нагадаємо, літак "Боїнг-777" Малайзійських авіаліній, який прямував з Амстердама в Куала-Лумпур, був збитий 17 липня 2014 року в районі Тореза (Донецька область). Унаслідок падіння загинуло 298 осіб. Джерело: https://censor.net.ua/ua/n3130387