Колишній помічник нардепа обіцяв за $200 тисяч працевлаштувати в Офісі Зеленського

Новости 19.01.2021

Колишній помічник нардепа обіцяв за $200 тисяч працевлаштувати в Офісі Зеленського. Контррозвідка СБУ і ДБР викрили злочинну групу, яка діяла в Києві і спеціалізувалася на «продажі» керівних посад в Офісі президента і Кабінету міністрів України.

Про це повідомляється на сайті відомства.

Чоловіка затримали під час отримання першої частини суми в розмірі 100 тисяч доларів. Його ім'я, а також особа нардепа не розкриваються.

Йому повідомлять про підозру за ч. 4 ст. 190 КК України (шахрайство в особливо великих розмірах). Запобіжний захід, про який збираються клопотати слідчі, - тримання під вартою.

У СБУ додали, що підозрюваний діяв у складі злочинного угрупування. Її учасники під приводом працевлаштування кандидатів на керівні посади до вищих органів влади, зокрема в Офіс Президента України та Кабінет Міністрів України, намагалися заволодіти коштами громадянина в особливо великому розмірі.

"Оперативники встановили, що у Києві діє злочинне угруповання, до складу якого входить колишній помічник одного з народних депутатів України. Він для дискредитації органів влади за грошову винагороду у розмірі 200 тисяч доларів США запропонував «вирішити» питання щодо призначення кандидата на посаду директора Департаменту з питань юстиції та правоохоронної діяльності Офісу Президента України", - йдеться у повідомленні.