Клоун Зеленський заявив, що готовий вести переговори з путінською комуно-фашистською Росією

Новости 21.03.2019

Кандидат у президенти комік Володимир Зеленський заявив, що в разі перемоги на виборах та погодження питання переговорів з міжнародними партнерами України, він готовий вести двосторонні переговори з Росією.

Про це він сказав в інтерв'ю журналістам.

"Потрібно вести переговори. Необхідно відновити зустрічі в Нормандському форматі і залучати до багатосторонніх переговорів США та Велику Британію. Якщо ми разом з нашими союзниками і партнерами визнаємо за необхідне, то, можливо, потрібно буде і з Росією вести двосторонні переговори", - заявив він.

Зеленський також вважає, що повинен зберігатися головний принцип: "ніхто не має права вирішувати щось щодо України без участі України".

Серед іншого Зеленський назвав три пріоритетні завдання на посту президента. Зокрема, припинення бойових дій на Донбасі, боротьба з корупцією та ремонт доріг.

"Я б хотів зробити все для того, щоб на сході України припинили стріляти, щоб більше не гинули наші люди", - заявив Зеленський.

"Потрібно виступати з українськими ініціативами з приводу припинення бойових дій, деокупації Донбасу та повернення Криму. З часу Мінських угод цих ініціатив з боку України фактично не було. Потрібна політична воля", - вважає він.

Ще однією запорукою миру Зеленський назвав сильну економіку і зробив акцент на побудові "потужної армії". Він також вважає, що вступ до НАТО має відбуватися через всеукраїнський референдум.