Київський елітний хмарочос Royal Tower таїть смертельну пастку

Новости 7.12.2018

Київський елітний хмарочос Royal Tower може загрожувати життю мешканців в разі виникнення НС.

По-перше, 32-поверховий житловий комплекс на вулиці Саксаганського, 37-К в Голосіївському районі знаходиться всередині кварталу. І в разі пожежі в будівлі рятувальникам буде важко підібратися до хмарочосу. Проїзду пожежних машин можуть перешкодити припарковані авто. Також території поруч з висоткою замало для розгортання одночасно автоцистерн і великогабаритних автопідйомників.

Також висотка Royal Tower 96 метрів не дозволить дотягнутися навіть найбільшим автопідйомникам в Києві. Зараз в столичному ДСНС Києва є 12 автодрабин і два автопідйомника висотою 30 м, дві автодрабини по 50 м і всього два автопідйомника висотою 54 і 90 м. Так що в разі виникнення пожежі на верхніх поверхах – ліквідувати вогонь буде важко.

Крім того, в 2015 році ДСНС проводила перевірку Royal Tower на предмет дотримання норм пожежної безпеки. Перевіряючі зафіксували 26 порушень. Однак представники будівельно компанії ТОВ «Моноліт-Висот-Буд» звернулися до суду і виграли його, домігшись визнання недійсним розпорядження працівників ДСНС.