Київблагоустрій демонтував черговий потворний МАФ на Дружби Народів, 25. Відео

Новости 20.03.2019

Сьогодні на Дружби Народів, 25 комунальники провели демонтаж чергового потворного МАФу. Наведення порядку на території проводило Комунальне підприємство «Київблагоустрій».

Актуальна Правда виступає категорично проти незаконних забудов під технічною назвою Малі архітектурні форми. Кияни та гості столиці хочуть жити в красивому європейському місті і бажають бачити навколо себе гармонійний архітектурний ансамбль.

Замість старого одоробла місцеві жителі отримають нормальну зелену зону, яка була раніше на Дружби Народів, 25.

Співробітники комунального підприємства відвезли залишки будматеріалів від МАФу на майданчик тимчасового зберігання. Також на місці чергували співробітники поліції, які слідкували за порядком. Власники незаконних тимчасових споруд так і не з’явилися, хоча могли б зекономити бюджетні кошти, якби самотужки демунтували це одоробло.

Про хід проведення демонтажу і забезпечення чистоти на проспекті Дружби Народів, 25, розповів керівник КП "Київблагоустрій" Андрій Андрєєв.

"Повідомляю, що на пр. Дружби Народів, 25 демонтажники КП «Київблагоустрій» прибрали величезний незаконний торгівельний павільйон. Підставою для доручення на демонтаж стали самовільне (юридичною мовою – неправомірне) збільшення власником ТС заявленої площі об’єкту та відсутність паспорту прив’язки, який, нагадаю, регламентує точне розташування тимчасової споруди. Додам, що через вчинений спротив підприємця ТС демонтовано з другої спроби - вже за підтримки столичної поліції", - повідомив Андрєєв.

Раніше Актуальна Правда писала, що від МАФів був прибраний перехід через колії по вулуці Старовокзальній, там «Київблагоустрій» почав прибирати потворні будівлі.