Керівника державної податкової інспекції Тернополя Євгена Воробця із сином затримали за вимагання 40 тисяч доларів

Новости 25.09.2020

Керівника державної податкової інспекції Тернополя викрили у вимаганні $40 тисяч. Він вимагав повернути неіснуючий борг у експрацівника комбінату.

За даними слідства, посадовець разом із сином - директором місцевого підприємства харчової промисловості - вимагали сплатити неіснуючий борг у $40 тисяч, повідомили в СБУ.

Керівника податкової інспекції (згідно із інформацією на офіційному сайті інспекції йдеться про Євгена Воробця) затримали у службовому кабінеті. Його сина директора підприємства затримали відразу після отримання від потерпілого другої частини "боргу" у розмірі 10 тисяч доларів США.

Керівника державної податкової інспекції Тернополя Євгена Воробця із сином затримали за вимагання 40 тисяч доларів

"Ці гроші потерпілий начебто завинив роботодавцю через розтрату ввіреного йому майна та продукції. Аби змусити чоловіка відшкодувати «втрати» зловмисники залучили двох представників криміналітету. У разі відмови сплатити кошти кримінальники погрожували містянину фізичною розправою", - йдеться у повідомленні.

Директора підприємства затримали після отримання від потерпілого другої частини "боргу" в розмірі $10 тис. Одночасно затримали керівника податкової інспекції та кримінальників.

Вирішується питання про оголошення підозри за ст. 189 (вимагання) КК України.