Керівник медицини КМДА Валентина Гінзбург продовжує видумувати інформацію про ковід, щоб знову заробляти на карантині

Новини 25.08.2022

Директорка Департаменту охорони здоров'я Валентина Гінзбург знову зробила інформаційний вкид щодо вірусу Ковід, спеціально перебільшуючи проблему, щоб залякати людей, ввести карантин та отримувати гроші з бюджету наче на боротьбу з хворобою, а насправді розкрадати гроші і складати на власні офшори.

Але Гінзбург розуміє, що тепер українців залякувати та обманювати не так просто, бо мільйони людей побачили 24 лютого, що як росіяни напали на Україну, відразу кудись зник вірус та відпала потреба у карантині.

Тому вона типу рекомендує, а не забороняє: "Насправді ситуація виглядає достатньо тривожною. Я б рекомендувала повернутися до носіння масок та знову покласти у сумки та кишені дезінфектанти для рук. Крім того, обов’язково дотримуватися правила: захворів – сиди вдома, звертатися до лікаря у разі найменших проявів недуги", – зазначила директорка Департаменту Валентина Гінзбург.

Нагадаємо, що міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко визнав, що спеціально нагнітав паніку в 2019 році, щоб залякати людей і ті відразу почали купляти ліки та засоби захисту, за такі дії посадових осіб передбачено покарання, але Ляшко його уникнув.

Також міністр Ляшко та чиновниця Гінзбург відмовляються розслідувати вбивство журналістки Софії Курах, яке сталося у автомобілі швидкої Києва.

Просимо вас про фінансову допомогу для наших журналістів та інформаційну боротьбу з російськими окупантами: 4441 1144 1008 2620 или PayPal: info@apravda.com

Телефонуйте у нашу редакцію та повідомляйте важливу інформацію: +38 044 362 90 11.