Із партії Слуги народу викинули три кандидати: 25-річну мажорку Ірину Панченко, людину Медведчука Дмитра Співака та олімпійського чемпіона Гутцайта Вадима

Новости 12.06.2019

Партія "Слуга народу" виключила зі свого списку кандидатів у народні депутати Ірину Панченко, Дмитра Співака і Гутцайта Вадима.

Про це йдеться у повідомленні на офіційній сторінці "Слуги народу".

"Постпраймеріз ще не почались, а зміни у списку вже відбулися. Після додаткової перевірки Панченко Ірина Сергіївна, №73 вибула зі 100 претендентів до виборчого списку", - сказано у повідомленні.

Ірина закінчила юридичний факультет КНУ ім. Т.Шевченка. Їздить на джипі "Бентлі ". Помічена тільки в найдорожчих салонах Києва з собачкою, на тусовках у нічних клубах, ресторанах. Джерела стверджують, що місце в списку для Панченко нібито купили за 2 млн доларів.

Було незрозуміло як вона взагалі потрапила в список. Ходили чутки, що за неї заплатив батько - бізнесмен Сергій Панченко.

Ірина Панченко

Також в партії заявили, що результати постпраймеріз оприлюднять після наступного етапу з’їзду партії у липні.

Пізніше з'явилося повідомлення, що зі списку виключили також Співака і Гутцайта.

"Інформуємо про нові зміни у списку партії "Слуга Народу". Співак Дмитро Павлович №33 та Гутцайт Вадим Маркович № 81 вирішили не балотуватись на цих виборах та не будуть включені до остаточного списку партії", - сказано у повідомленні.

Ради Гутцайт

Раніше про відмову балотуватися до Верховної Ради Гутцайт написав у своєму Facebook раніше.