Інженери запустили додаток, який сприятиме очищенню українських Карпат

Константин Медяник 26.07.2019

Українські інженери міжнародної компанії GlobalLogic запустили EcoHike - додаток для очищення карпатських гір, повідомляється в прес-релізі компанії.

За допомогою додатку туристи можуть відзначати на карті місце скупчення сміття, яке вони не здатні прибрати самостійно. Також вони можуть додати опис проблеми та її фото.

Для інших користувачів прокладається маршрут відпочинку так, щоб прибрати зазначену місцевість і змінити інформацію про неї в додатку. Зазначається, що такими спільними зусиллями українці зможуть посприяти поліпшенню екологічної ситуації в Карпатах та в цілому по Україні.

EcoHike – внутрішній проект GlobalLogic, який був створений львівською командою компанії. Розробка і тестування тривали майже рік. Додаток доступний тільки в українському App Store і Google Play.

«Ідея створення програми виникла після організованого нашими колегами походу на гору Хом’як. Подорожуючи по схилах, колеги побачили багато залишеного туристами сміття. Прибрати його можна було тільки за допомогою хмарних і мобільних технологій, завдяки спільним зусиллям багатьох небайдужих людей», – розповів консультант проекту Юрій Голованов.