Громадськість вимагає зупинити путінсько-російську наволочь Алієва та вигнати рейдерів з Льодового Стадіону. Відео

Новости 14.03.2019

Льодовий стадіон у Києві — це перший в Україні спортивний комплекс просто неба з льодовими доріжками, який збудовано у 1975 році. Знаходиться за адресою — проспект Академіка Глушкова, 9, навпроти розташованого іподрому та Експоцентру, поблизу з житловим масивом Теремки.

Це найбільша ковзанка у Києві, всі інші не мають такого розміру, тому люди, в них відчувають себе як оселедець в бочці. Ще тут є тенісні корти, страйк-бол, картинг, тренажерний зал, футзал. Багато поколінь виросли на цьому стадіоні. Ця територія, розміром 10 гектар, має статус державного підприємства, яке підпорядковується Міністерству спорту.

Але путінсько-російські окупанти не дрімають і хочуть захапати найкраще. Російський консул Вагіф Алієв силоміць захопив частину Льодового стадіона, звівши зелений паркан.

Щоб люди не виступали проти рейдерських дій, на будівельному паспорті, він написав, що компанія “Метробуд” виконує роботи для додаткового тонелю метро Києва.

Журналісти “Актуальної Правди” вже знали, що насправді, на цій ділянці вже давно точиться боротьба, за те щоб побудувати на цьому місці торговий центр для IKEA.

Спочатку компанія “Укрсоцбудінвест”, якою за словами бізнесмена Михайла Бродського раніше володів Сергій Тарута, який здав Донецьк путінсько-російським окупантам, намагалася за допомогою фальшивих дозвілів на будівництво розпочати роботи.

Коли у Тарути зрозуміли, що не можуть реалізувати шахрайські дії, компанію “Укрсоцбудінвест” було передано Вагіфу Алієву, який заплативши хабарів до поліції та прокуратури, силоміць захопив територію державного підприємства “Льодовий Стадіон”.

Ми приїхали на будівництво, та запитали, що ж насправді роблять люди на захопленній території? Ми побачили, що донедавно, територія, на якій бавились діти та тренувалися спортсмени -розрита, все у грязюці, стирчать якісь кабелі.

Представники Метробуду, якому ми повідомили, що вони злочинці та рейдери, зрозуміли нас, та запросили показати документи, які їм надав замовник будівництва Вагіф Алієв.

У стосі паперів ми й побачили, що насправді роботи замовила фірма "Укрсоцбудінвест", про що навіть не йдеться на паспорті будівництва при вході. При цьому це був не документ, а папірець, роздрукованний на принтері, який сфальшували у офісі Алієва, начебто як дозвіл на будівництво, виданий держорганами.

Потрібно розуміти, наскільки Алієв боїться викриття його злочинів, коли ми зробили інформаційний запит до нього, з проханням надати відеокоментар про його рейдерство, він відразу переоформив з себе фірму “Укрсоцбудінвест” на шведа Томса Пер Андерса.

Правозахисники та журналісти "Актуальної Правди" разом зі спортсменами та небайдужими киянами звертаються до Президента України Петра Порошенка, прєм’єр-міністра Володимира Гройсмана, міністра спорту Ігоря Жданова, міністра МВС Арсена Авакова, Генпрокурора Юрія Луценко, голови СБУ Василя Грицака – зупинити путінсько-російську наволочь та вигнати рейдерів з Льодового Стадіону.