Громадська організація Актуальна Правда вимагає від генпрокурора Андрія Костіна звільнити корупціонершу Людмилу Кучер

Вікторія Крафтнова 5.04.2023

Під час судового засідання, за обвинуваченням неповнолітнього Івана Шурмана, прокурор Людмила Кучер заявила про намір «діяти брудними методами не по закону», погрожувала та ображала адвоката Ларису Криворучко лайливими словами, назвавши ії «сучкою з сучок».

В той час, коли судді по справі №274/5795/18 Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області знаходились у нарадчій кімнаті, прокурор Людмила Кучер, розуміючи, що адвокат Лариса Криворучко, ефективно захищає свого клієнта Івана Шурмана, почала лаятись та погрожувати діяти брудними методами.

Вона думала, що про це ніхто публічно не дізнається. але в цей час онлайн трансляції судового засідання не була зупинена і 14 грудня 2021 року, уся Україна дізналась, що прокурор Кучер Людмила Петрівна судить людей за допомогою брудних методів, отже займається корупцією, спочатку фальсифікує кримінальну справу, якщо отримує хабар, то людину виправдовують, але ящо людина домагається виправдання за допомогою адвокатів та закону, то будь-якими засобами, саджає заграти.

Прокурор Людмила Кучер свідомо допустила поведінку, яка суперечить професійній діяльності прокурорів, яка ґрунтується на принципах професійної честі і гідності, формування довіри до прокуратури, доброчесності, зразковості поведінки та дисциплінованості.

Адвокат Лариса Криворучко заявила, що поведінка прокурора Людмили Кучер є неприйнятною та порушує закони України, а також стандарти професійної поведінки прокурорів.

Адвокат Лариса Криворучко звернулася до Генеральної прокуратури України з проханням вжити заходів щодо недопустимої поведінки прокурора.

Відомо, що прокурор Кучер Людмила Петрівна була відсторонена від цієї справи, але вона продовжує працювати у Житомирській обласній прокуратурі та проводити там свої свої брудні оборутки.

Нагадуємо, що 13 грудня 2021 року, за аналогічних обставин був звільненний з посади заступника міністра МВС України Олександр Гогілашвілі, чоловік особистої секретарши президента Володимира Зеленського.

Гогілашвілі, дозволив сеобі ображати співробітника поліції, який мав перевірити у нього на блок-посту документи.

Таким чином, виявлена поведінка прокурора на судовому засіданні є неприйнятною та порушує професійні стандарти прокурорів.

Громадська організація Актуальна Правда направила колективне звернення до генерального прокурора Андрія Костіна з вимогою звільнити корупціонершу Людмилу Кучер!

Контакти адвоката Лариси Криворучко: +38 050 724 67 56, 04111, поштова адреса: м. Київ-111, а/с 21, сторінка у Facebook: www.facebook.com/lara.sergeevna