Генпрокурорша Ірина Венедіктова переїхала у президентську резиденцію в Пущі-Водиці

Новости 23.09.2020

Генеральний прокурор України Ірина Венедіктова ще у червні 2020 року переїхала з сім'єю жити у президентську резиденцію в Пущі-Водиці.

Про це розповів журналіст Володимир Бойко.

Про нове житло Венедіктова домовилася з директором Комплексу відпочинку "Пуща-Водиця" Державного управління справами Євгеном Єгоровим.

Шестикімнатна резиденція загальною площею 675,1 кв.м. розташована за адресою: 04114, м. Київ, вул. Вишгородська, 85.

Генпрокурорша Ірина Венедіктова переїхала у президентську резиденцію в Пущі-Водиці

Однак користуватися нею, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 січня 1994 року №18 можуть тільки три людини – президент України, голова Верховної Ради України та прем'єр-міністр України.

Тоді Венедіктова звернулася до прем'єр-міністра Дениса Шмигаля з проханням видати постанову Кабміну, яка дозволяла б їй офіційно жити в державній резиденції.

За даними журналіста, 19 червня 2020 року Кабмін ухвалив Постанову №506 "Про внесення змін до пункту 2 Постанови Кабінету Міністрів України від 19 січня 1994 №18", доповнивши цей пункт реченням такого змісту: "Ці будинки можуть використовуватися в порядку, визначеному суб'єктом управління, в період, коли вони вільні від проведення відповідних заходів та перебування або відпочинку таких осіб".

У тексті цієї постанови на сайті Кабінету Міністрів, Верховної Ради або в базах нормативно-правових актів немає, оскільки вона захищена грифом "для службового користування".

Генпрокурорша у липні підписала з Єгоровим договір про оренду державної резиденції, в якій вона вже проживала, а потім переуклала його у серпні.

За проживання в резиденції президента Венедіктова зобов'язалася платити 63 990,00 грн щомісяця. Тоді як на утримання цієї резиденції, за твердженням автора публікації