Фігурант вбивства Анатолія Жука Володимир Войтенко домігся закритого судового процесу, щоб суспільство не могло контролювати справу. Відео

Новости 19.07.2019

Володимир Войтенко - перший заступник Сумського міського голови та фігурант вбивства Анатолія Жука, домігся закритого судового процесу, щоб суспільство не могло контролювати справу.

Мама Анатолія заявила журналістам, що її невістка Анна Жук, яка офіційно є підозрюваною, не вбивала чоловіка і не могла цього зробити через свій стан здоров'я. Мама пов'язує вбивство сина з його громадською та антикорупційною діяльністю, перш за все стосовно керівництва Сумської міської ради.

Підтримати рідних загиблого прийшло до сотні сумчан. Однак, засідання суду було закритим і навіть до розгляду клопотання потерпілої сторони про публічний і гласний суд справа не дійшла.

Засідання перенесли на 29 липня 2019 року, тобто після виборів, в яких бере участь один із фігурантів розслідувань покійного - перший заступник Сумського міського голови Володимир Войтенко (ВО "Батьківщина", ОВО №157).

Нагадаємо, 2 серпня 2018 року у дворі приватного будинку знайшли мертвим Анатолія Жука. Він був убитий пострілом в голову, а на місці його загибелі знайшли пістолет. Анатолій Жук був досить відомою в Сумах особистістю, очолюючи громадську організацію “Сумчани”. Жук кілька разів отримував попередження про фізичну розправу від Володимира Войтенко

Саме через Жука, Войтенко потрапив у сексуальний скандал, коли було організовано прослуховування його робочого кабінету на площі Незалежності, як виявилось, Войтенко замість вирішування господарських питань, займався сексуальними втіхами.

Раніше Актуальна Правда проводила розслідування, як заступник мера Сум Володимир Войтенко очолив кримінал, а тепер готується до виборів в Раду.