Дружина Слуги Зеленського Юрія Корявченкова придбала новеньку Toyota Land Cruiser 2020

Новости 12.01.2021

Дружина народного обранця Слуги Зеленського Юрія Корявченкова минулого року придбала новеньку Toyota Land Cruiser 2020 року випуску.

Як стало відомо, автівку жінка "слуги народу" купила наприкінці літа минулого року. Вартість Toyota оцінюють у $80-250 тисяч, залежно від комплектації.

Зауважимо, що це вже друга Toyota Land Cruiser, якою володіє Тетяна Корявченкова. Ще одну жінка купила у 2013-му році.

При цьому, в останній декларації народного обранця вказано, що його дружина тримає у готівці $40 тисяч і ще 100 тис. гривень. Додатково $100 тисяч готівкою зберігає сам "Юзік". Утім, чоловік каже, що родина має кредит на більш як $180 тисяч, з якого сплачена наразі приблизно чверть.

Нагадаємо, що наприкінці 2019 року депутат Юрій Корявченков потрапив у гучний скандал, коли було оприлюднено неофіційну розмову за участі його та інших нардепів із керівництвом Нацполіції у Кривому Розі. У ході розмови народні обранці досить неоднозначно висловлювалися щодо контролю за розслідуваннями злочинів та підзвітності правоохоронців депутатам. Сам Корявченков тоді визнав автентичність запису, на якому він "проводить співбесіду" начальника поліції Кривого Рогу Сергія Лукашова.