Довіряй ділам: у Харкові впав автомобільний міст

Новости 25.08.2019

Вранці 25 серпня у Харкові стався частковий обвал автомобільного мосту від ринку "Лоск" в напрямку селища Пісочин, жертв та постраждалих внаслідок події немає.

За повідомленням очевидців, часткове обвалення мосту сталося над залізничними шляхами та вул. Транспортною на ділянці між районом харкова Нова Баварія та Пісочинською розв'язкою.

Правоохоронці прибули до мосту і переконалися, що його все ж зруйновано. Замість проїзду мостом увесь транспорт спрямували іншій частині Окружної – по дорозі Київ-Харків-Довжанський.

За попередніми даними, міст обвалився через динамічний удар перевантаженої фури, повідомили в "Укравтодорі". Про це свідчить чітко виражений гальмівний шлях у межах місця руйнування. Внаслідок удару відбувся зсув плити і конструкція зазнала ушкоджень.

Зараз фахівці аналізують камери відеоспостереження, вивчають гальмівний шлях та інші чинники, щоб остаточно з’ясувати причину руйнування мосту. Після обстеження вирішать, чи відновлювати ділянку мосту, чи повність реконструювати його.

За фактом інциденту поліція Харківської області відкрила кримінальну провадження – за статтею Кримінального кодексу про порушення правил, що стосуються безпечного використання промислової продукції або безпечної експлуатації будівель і споруд. Винуватцеві обвалу мосту загрожує позбавлення волі від 2 до 5 років, водночас його позбавлять права обіймати посади чи займатися діяльністю у будівельній галузі на строк до 3 років.