Директор Укртрансаміаку Максим Немчинов співпрацює з путінсько-російськими терористами - його призначив міністр Милованов. Відео

Новости 24.01.2020

Міністр Тимофій Милованов продовжує призначати корупціонерів та грабіжників України на посади виконуючих обов'язки директорів державних підприємств.

Укрхімтрансаміак - це один з найбільших світових транспортувальників аміаку за допомогою трубопроводу «Тольятті – Одеса», далі речовина надходить на «Одеський припортовий завод» де переробляється та відправляється клієнтам по всьому світу.

Щоб було простіше зрозуміти, кожного року корупціонери кладуть мільярди у власні кишені з кримінальних оборуток у цих компаніях.

Тому керувати Укрхімтрансаміаком, розпорядженням, яке підписав прем’єр-міністр Гончарук, призначено розбійника Немчинова Максима Олександровича, бо потрібні перевірені та досвідчені спеціалісти з розкрадання народного майна.

А тепер факти, Немчинов задекларував компанію "Алтрейд", яка зареєстрована у окупованому путінсько-російськими військами місті Алчевськ, основна діяльність - торгівля вугіллям.

Війна з росією почалася ще у 2014 році, тобто Немчинов мав багато часу, щоб переєструвати компанію на території, яку контролює українська влада, але він цього не зробив.

Тому висновок лише один, він співпрацює с путінськими терористами, а те що він займав посаду держсекретаря Міністерства енергетики та вугільної промисловості, може вказувати лише на шпигування Немчиновим для Кремля.

Допомогають Немчинову торгувати з терористами: Валерій Мамушев замначальника відділу управління внутрішньої безпеки поліції в Луганській області та Олександр Подколзін, замдиректора з фінансів "Атомприладу", яке входить до держпідприємства "Енергоатом".

Атомприлад розробляє технології для атомних станцій України, кожного року, на тендерах витрачає мільони гривень, а отже Немчинов має одразу і доступ до секретів ядерних технологій, та має змогу красти гроші з атомки.

Отже схема виглядає так, через терористів "ЛНР" фірма Алтрейд отримує вугілля та легалізує ії за допомогою компанії з київською пропискою "Енерготранслайн", раніше ії власником був Подколзін, зараз вона зарєстрована на Шинкаренко Олександра Сергійовича.

Шинкаренко є власником фірми де Немчинов раніше записаний був як комерційний директор, а його дружина Ольга була керівником.

Немчинов настільки знахабнів, що продає терористичне вугілля українським військовим та ще за тендерами, які мають ознаки корупційності, бо проводяться без конкурсу.

Наприклад, у 2017 році через Енерготранслайн було продано вугілля для квартирно-експлуатаційного відділу військових Луганської області за завищенними цінами.

Немчинов злив вугілля по 4000 гривень за тону, в той час коли ціна на ринку була по 2500. Коли ми почали вивчати всі ці злочини, у всій редакції "Актуальной Правди" волосся стало дибки.

В той час, коли українські солдати та офіцери омивають землю кров'ю, відстоюючи кожну п'ядь землі, знищуючи ворога за допомогою зброї привезеного волонтерами, Максим Немчінов сколотив банду, яка допомагає путінсько-російським військам окупувати Україну.

Тому знімальна група "Актуальної Правди" відправилась на Укрхімтрансаміак, щоб Немчинов покаявся за власні злочини та добровільно відправився за грати.

На КПП держпідприємства журналістів зустріли недружньо, почали погрожувати фізичною розправою, а Немчинов заховався у туалеті.

Ми викликали поліцію та написали заяву про злочин і також надали офійний інформаційний запит, на який Немчинов, порушуючи законодавство, до сьогодняшнього дня не відповів.

Подколзін і Немчинов також є співзасновниками обслуговуючого кооперативу "Університетський", він зареєстрований у окупавоному російськими віськами Луганську.

В цьому кооперативі є третій співзасновник - Моісєєв Андрій Володимирович, він власник фірми "Асинед-Дон" і бізнес цей у окупавному московськими окупантами Донецьку.

Він голова комісії ліквідації держпідприємства "Луганськвуглереструктуризація", ця структура слугувала для припинення існування збиткових державних шахт, а там же ще є вугілля, обладнання, фейкові співробітники, а отже Немчинов має стосунок до розграбування держмайна ще до війни.

Згідно з матеріалами поліції, з 2014 по 2016 року Немчинов був керівником відділу з питань збагачення вугілля, функціонування торфодобувних підприємств, використання шахтного метала міністерства енергетики, саме тоді він вже за допомогую державної посади почав маштабні розкрадання.

Кожного року, мешканці Києва страждають від задушливого туман, який на багато днів накриває місто.

 Люди обпалюють бронхи т легені, діти стають інвалідами і одна з причин, це палаючі торфянників навколо столиці України, а підпалюють їх по команді Немчинова, який організував банду з незаконного видобутку торфу в Київській області.

Немчинов настільки токсична людина, що навіть Окружний адміністративний суд Києва, славетний своєю відвертою корупцією, не зміг закривати очі на його злочини та заборонив призначати його на посаду державного секретаря Міністерства енергетики та вугільної промисловості України.

Але ж Немчинов співпрацює з терористами та сепаратистами, тому наплював на рішення суду та незаконно став держсекретарем міністерства, а тепер вже й керівником Укрхімтрансаміаку.

Напевно Немчинов взяв в заручники родичів Милованова та Гончарука, або залякав їх смертю, або відвіз до їх хатинок кілька вантажівок вугілля, бо як вони могли взяти шпигуна, терориста, корупціонера та розбійника на посаду керувати державним підприємтсвом?

Звісно, редакція "Актуальної Правди" вже звернулася до Служби Безпеки України, щоб вони додаткова перевірили міністра Тимофія Милованова, бо Максим Немчинов мав змогу його завербувати до терористичного угруповування.

Бо вони знайомі як мінімум з 2017 року, ви бачите документ, який Немчинов подавав, коли був кандидатом на держсекретаря, цей сертифікат було видано Київською школою економіки, якою керує Милованов.

Цікаво, що документ підписаном Мустафою Найемом, який зараз є топ-менеджером Укроборонпрому і також міг бути завербованим за допомогою Немчинова шпигувати для Путіна, але це розслідування буде у наступному місяці.