Die Zeit: 20 німецьких інтелектуалів у листі "Припинення вогню зараз!" звернулись реалістично дивитися на війну України і Росії

Новини 1.07.2022

20 німецьких інтелектуалів у листі "Припинення вогню зараз!" вважають, що подальша військова підтримка України Заходом розмиває розуміння того, яку мету вони переслідують, наголошує видання Die Zeit. "Перемога України з відвоюванням усіх окупованих територій включно з Донецькою та Луганською областями й Кримом вважається військовими експертами нереалістичною, адже Росія є військово сильнішою і здатна на подальшу військову ескалацію", – йдеться в листі.

Автори стверджують, що засуджують дії Росії, зокрема її воєнні злочини в Україні, але додають, що "продовження війни в Україні проблеми не вирішить".

"Останні події щодо транзиту до Калінінграда і заява Путіна про передання ракет, здатних нести ядерні заряди, до Білорусі показує, що ризик ескалації зростає. Захід має зробити все можливе, щоб забезпечити досягнення сторонами вирішення шляхом переговорів у найближчому майбутньому", – додають німецькі інтелектуали.

Вони вважають, що переговори не означають примусу України до здачі чи продиктованого Путіним миру, а Захід повинен чітко заявити, що "не має інтересу продовжувати війну і відповідним чином змінить свою політику".

Нагадаємо, це не перше подібне звернення "німецьких інтелектуалів". Так, 23 квітня низка німецьких колишніх політиків, інтелектуалів та лідерів думок оприлюднили відкрите звернення до уряду Німеччини.

Лист підписали: Якоб Аугштайн (публіцист), Річард А. Фальк (професор міжнародного права), Свенья Фласспелер (філософ), Томас Фейт (професор економіки сільського господарства), Йозеф Хаслінгер (письменник), Еліза Ховен (професор кримінального права), Олександр Клюге ( режисер і автор), Крістоф Менке (професор філософії), Вольфганг Меркель (професор політології), Юліан Ніда-Рюмелін (філософ), Роберт Пфаллер (філософ), Річард Д. Прехт (філософ), Джеффрі Сакс (професор економіки) ), Міхаель фон дер Шуленбург (колишній дипломат ООН), Едгар Зелге (актор), Ілія Троянов (письменник), Еріх Вад (генерал у відставці, колишній військовий радник Ангели Меркель), Йоганнес Варвік (професор міжнародної політики), Гаральд Вельцер ( соціальний психолог), Ранга Йогешвар (науковий журналіст), Джулі Зе (письменниця)

Просимо вас про фінансову допомогу для наших журналістів та інформаційну боротьбу з російськими окупантами: 4441 1144 1008 2620 или PayPal: info@apravda.com

Телефонуйте у нашу редакцію та повідомляйте важливу інформацію: +38 044 362 90 11.