ДЕРЖАВНА ЗРАДА: голова Офісу президента Андрій Єрмак у Мінську підписав документ про не визнання РФ стороною, яка напала на Україну

Новости 13.03.2020

У Мінську підписані домовленості про створення органу, яким фіксується суб'єктність ОРДЛО, а РФ в статусі гаранта-спостерігача, виявилася нарівні з ФРН, Францією і ОБСЄ. Це означає, що за протоколом російська агресія перетворилася на "внутрішній конфлікт України".

Про це говориться в рішенні Тристоронньої контактної групи, засідання якої відбулося в Мінську 11 березня.

Зокрема, перемовини відбувалися і за участю голови Офісу президента Андрія Єрмака та замголови Адміністрації президента РФ Дмитра Козака.

ТКГ домовилася про створення фіксуючого суб'єктність ОРДЛО органу — Консультативної ради.

ЧИТАТИ: ЗРАДА: нардеп написал на Кучму и Ермака заявление в СБУ из-за госизмены в Минске

У протоколі зазначається, що рішення ТКГ про заснування Консультативної ради буде підписано 25 березня 2020 року після консультацій з представниками ОБСЄ, Франції та Німеччини.

«Основним завданням Ради є здійснення діалогу, консультацій та вироблення пропозицій щодо проектів політичних і правових рішень щодо врегулювання конфлікту відповідно до Комплексу заходів, в тому числі, щодо проведення виборів в окремих районах Донецької та Луганської областей України», — наголошується в рішенні ТКГ.

ЧИТАТИ: Ватний слуга Зеленського Сивохо вважає російську агресію внутрішнім конфліктом і виключає вступ України в НАТО

Згідно з текстом документа, критерії та порядок призначення членів Ради визначаються Україною, окремими районами Донецької та Луганської областей України, Російською Федерацією, Федеративною Республікою Німеччина, Французькою Республікою та ОБСЄ самостійно.

Крім того, Україна, окремі райони Донецької і Луганської областей України, Російська Федерація, Федеративна Республіка Німеччина, Французька Республіка і ОБСЄ не пізніше ніж за три робочих дні до дня першого засідання Ради повинні будуть повідомити Спеціального представника Діючого голови ОБСЄ в Україні та в Тристоронньої контактної групі про своїх учасників засідання Ради.

За словами ексочільника Міноборони Гриценко, нові мінські протоколи перетворили російську агресію на "внутрішній конфлікт в Україні".

"Перше - Україна (влада, точніше) погодилася остаточно визнати ОРДЛО повноцінним суб'єктом: тепер домовленості фіксуються і адресуються до виконання лише двом суб'єктам - Україні та ОРДЛО. Друге - створюється новий орган, Консультативна рада, в ньому по 10 осіб від України і, знову ж таки, від ОРДЛО", - написав Гриценко.

Андрій Єрмак зрадив Україну

Андрій Єрмак зрадив Україну

Андрій Єрмак зрадив Україну

Андрій Єрмак зрадив Україну

Нагадаємо, що 11 березня в Мінську глава Офісу президента Андрій Єрмак і заступник голови Адміністрації президента РФ Дмитро Козак досягли домовленості про створення Консультативної ради в політичній підгрупі.Суть цього органу в ОП не уточнили.