Державна судова адміністрація підтвердила, що суддя Катерина Застрожнікова збрехала про своє таємне навчання закордоном

Сергій Медяник 16.05.2023

Суддя Катерина Застрожнікова, у квітні повідомила, що проходить закордоном таємне навчання, тому в неї нема часу призначати засідання щодо вбивства Анастасії Островської, з меньшим інтервалом, аніж місяць.

У Солом'янському суді Києва проходять слухання по справі Анастасії Островської. Анастасія проходила лікування у клініках "Борис" та Добробут", де ій зробили лапароскопічну операцію із видалення каменів із жовчного міхура.

Лікарі Роман Балацький та Костянтин Копчак виявилися некваліфікованими, вони натворили біди зі здоров"ям Анастасіі, якій довелось перенести 4 операції.

Анастасія померла прямо у лікарні Добробут, тому поліція та прокуратура провела кримінальне розслідування та передала справу до суду.

Суддя Катерина Застрожнікова, яка слухає справу, відразу повела себе упереджено, незаконно заборонивши відеозйомку журналістам.

Як повідомила у своїй відповіді Державна судова адміністрація, на запит редакції "Актуальна Правда", в них відсутня інформація, що суддя Катерина Застрожнікова навчається закордоном.

Питання, чому суддя Катерина Застрожнікова, збрехала про своє навчання, залишається відкритим.

Нагадаємо, що клінкою "Борис" володів Михайло Радуцький, голова комітету медицини Верховної Ради. Анастасія Островська - дружина екс-міністра охорони здоров"я Квіташвілі, якого Радуцький у 2019 році лобіював, для того, щоб той згову очолив МОЗ.

Згодом, клініку "Борис" було ліквідовано, а правонаступником було визначено клініку "Добробут", якою формально володіє Олег Калашніков, але фактичним хазяїном є Борис Ложкін, екс-глава адміністрації президента Порошенка.

Ложкін в свою чергу працює на світових олігархів Рональда Лаудера та Давида Рене де Ротшильда.