Чому Гончарук тікає від питання журналістів про міністра Милованова, який призначає на держпідприємства корупціонерів. Відео

Новости 3.12.2019

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук ухиляється від відповіді на питання, чому Кабмін закриває очі, на те що міністерство економрозвитку, а саме очільник Тимофій Милованов та його заступник Тарас Висоцький призначають у держпідприємства керівників-корупціонерів.

Гончарук, як тільки почув питання, відразу почав тікати, але ми його наздогнали вже аж біля дверей до його приймальні, та задали ще раз питання.

Як бачимо, або прем’єр-міністру соромно за міністра Милованова, або вони разом активно розпрадають посади директорів держпідприємств з перпективою приватизації установ за бесцінок, перепишуть на підставні фірми та роздербанять по власних кишенях.

Всього держпідприємств в які буде призначено нове керівництво близько чотирьох десятків, ось кілька прикладів, про хабарників, яких Милованов призначив директорами.

До Аграрного Фонду було відправлено Івана Баришева, який вже вкрав з цього підприємства у 2014 році 900 мільйонів гривень.

У Центрі сертифікації та експертизи насіння і садивного матеріалу тепер хазяйнує Василь Сахненко, він у 2015 році поцупив з Державної продовольчо-зерновій корпораціії України 23 мільйони доларів.

Максим Немчинов, новий голова Укрхімтрансаміаку, став підпільним мільйонером, з 2016 року активно використовуючи для корупції свою посаду державного секретаря Міністерства енергетики.

Агенство з акредитації України тепер очолює Ігор Янчев, він не має відповідного наукового ступеня та досвіду 5 років праці у сфері стандартизації, а це пряме порушення законодавства.

Згодом ми розповімо про інші державні підприємства, в які міністр Тимофій Милованов відправив керівників-корупціонерів деребанити майно та кошти.

А прем’єр-міністру Олексію Гончаруку потрібно задуматися, чи хоче він увійти в історію України як прогресивний реформатором, або буде черговим баригою, на якоого усю вічність будуть люди слати прокльони.