Армія ґвалтівників: російські окупанти жорстоко зґвалтували та вбили жінку та її 15-річну доньку в Ірпені

Новости 25.04.2022

Путінська комуно-фашистська армія жорстоко зґвалтували та вбили в Ірпені жінку та її 15-річну доньку. Іншу доньку загиблої змусили на це все дивитися.

Зараз з дівчиною, яка єдиною вижила з усієї родини, працюють психологи. Про черговий страхітливий злочин рашистів розповіла уповноважена з прав людини Людмила Денісова.

Українська омбудсменка зазначила, що на гарячу лінію уповноваженого для надання конфіденційної психологічної допомоги звернулася 17-річна жителька Ірпеня та її бабуся, що проживає в іншому місті. Вони розповіли про черговий страхітливий злочин рашистів в Ірпені й дозволили розповісти історію дівчини, у якої Росія відібрала всю її родину.

"В Ірпені троє рашистських окупантів на очах дівчини зґвалтували її маму та молодшу сестру 15 років. З особливою жорстокістю били і ґвалтували. Обидві мертві. Дівчина у стані психологічного шоку 4 дні жила з трупами в будинку. Після звільнення міста змогла доїхати до бабусі. Вона розповіла, що поки вбивали рідних, її тримали і не чіпали, "бо я потвора". Сказали "живи та передай іншим", – переповідає Денісова страшну розповідь жертви російських окупантів.

Наразі з дівчиною працюють психологи.

За словами омбудсменки, з 1 квітня на гарячу лінію з психологічної допомоги, яку Україна створила за підтримки ЮНІСЕФ, звернулося вже понад 400 постраждалих українців. Більшість звернень пов'язана з жорстоким сексуальним насиллям окупантів щодо мирних жителів українських міст.

І кількість звернень від людей, які потребують допомоги, невпинно зростає.

Наразі, за словами Денісової, на лінії працюють 5 психологів, до роботи також вже залучаються психіатри.