АНОНС: Наступного тижня дивіться розслідування про бандитські напади на хореографа Раду Поклітару. ВІДЕО

Новости 28.10.2018
До відомого хореографа Раду Поклітару прийшли бандити і хочуть відібрати його власність

Він відомий хореограф Раду Поклітару. Він створив театр Київ Модерн Балет і багато років прославляє Україну по всьому світу. До нього додому прийшли бандити і хочуть відібрати його власність. Хто вони, яку політичну кришу мають, що вони хочуть і чому правоохоронні органи не розслідують ці злочини? Дивіться у журналістському розслідуванні Сергія Медяника для Актуальної Правди.

Вже 9 місяців на вулиці Золочівська 39а відбуваються протистояння, які періодично перетворюються у хуліганські дії, а організаторами виступають Олег Кочерга та Олександр Солонтай з партії “Сила Людей”, екс-міліціант звільнений за корупцію Степан Харченко та народний депутат Остап Єднак.
 
Вони підбурюють людей, замулюючи їм очі громадською ініціативою щодо захисту зелених насаджень.
 
А коли стає замало активності простих киян, на допомогу залучають тітушок, на цьому відео ми бачимо, як Степан Харченко керує діями оскаженілих хуліганів.
 
Після першої хвилі заворушень, Олег Кочерга повідомляє, що партія “Сила Людей” має прямий стосунок до рейдерського захоплення цієї земельної ділянки.
 
Системність подібних дій вказує на факт, що ці дії не просто громадська боротьба за справедливість, а ще є замовники атаки на Раду Поклітару, бо найняти трактор та молодиків спортивної зовнішності коштує багато грошей.

І такі гроші мають великі будівельні компанії, наприклад КАН Девелопмент, якою володіє Ігор Ніконов, екс-заммера Києва Віталія Кличко, або Інтергал-Буд, власник Володимир Зубик, народний депутат, який є членом комітету ВРУ з питань будівництва та містобудування.
 
Тому, редакція “Актуальної Правди” зацікавилась цією історією і провела власне журналістське розслідування.