Андрій Богдан, який не отримує два місяці зарплату, запалював з дівчатами у Сен-Тропе

Новости 25.08.2019

Глава Офісу президента України Андрій Богдан «очолював» процесію дівчат з пляшками з шампанським під звуки українського гімну.

У мережі з'явилося чергове відеопідтвердження того, що глава Офісу президента Андрій Богдан 24 серпня, на День Незалежності України, «запалював» під національний гімн у французькому ресторані L'Opera.

Відповідні кадри потрапили в Instagram-аккаунт італьнскої блогерки Флоріани Гентіль, яка була в ресторані на шоу в той вечір.

На записі чоловік, зовні дуже схожий на Богдана, веселиться в ресторані L'Opera.

Користувачі з легкістю розглянули, що низькі стелі в залі на відео і в ресторані на Лазурному березі - ідентичні. Те ж саме стосується напису на стіні закладу.

У соцмережах є знімки, які підтверджують, що танці під гімн України відбуваються саме в L'Opera.

Нагадємо, що Андрій Богдан - глава Офісу президента України, а також інші помічники, працювали в травні і червні безкоштовно. З'ясувалося, що їм, на відміну від президента Володимира Зеленського, зарплату просто не нараховували.

Володимир Зеленський за травень 2019 року заробив 12,7 тисяч гривень і при цьому йому не нараховували премій і добавок. За червень зарплата новообраного президента Зеленського склала 28 тисяч гривень, з яких був сплачений податок у розмірі 5,5 тисячі гривень.

Як повідомляється в офіційній відповіді Державного управління справами, Андрію Богдану, а також іншим працівникам Офісу президента, зарплата за травень і червень не нараховувалася.