АХМЕТОВ ВОР: Скандальний голова Держгеонадр Роман Опімах віддав ДТЭК 5 спецдозволів на користування нафтогазовими ділянками

Новости 31.03.2021

Державна служба геології і надр видала 5 спецдозволів на користування нафтогазовими ділянками. Про це повідомив скандальний голова Держгеонадр України Роман Опімах.

Укргазвидобування та група ДТЕК отримали право на користування Зінківською, Балаклійською, Іванівською, Бузівською і Берестянською нафтогазовими ділянками, зазначає Роман Опімах. Це стало можливо завдяки тому, що уряд України очолив Денис Шмигаль. Саме тому в ЗМІ Шмигаля інколи називають "людиною Ахметова".

DTEK Oil&Gas отримав право на користування Зінківською, Балаклійською, Іванівською, Бузівською і Берестянською нафтогазовими ділянками, відповідно до підписаних наприкінці 2020 року угод про розподіл вуглеводневої продукції.

Уже цьогоріч компанії можуть розпочати 3D сейсморозвідку та відновлення раніше ліквідованих свердловин.

Загалом, протягом перших 5-ти років компанії зобов’язані провести 3D сейсмічну розвідку на площі 1,6 тис. кв. км і пробурити 15 розвідувальних свердловин.
Розвідка нових площ – один із ключових напрямів енергетичної стратегії України задля збільшення видобутку власних газу та нафти на заміщення їх імпорту.