Адвокат Лариса Криворучко виявила 4 порушення під час репресивного суду над журналістом Сергієм Медяником. Відео

1 13.03.2023

За допомогою сфальсифікованної кримінальної справи, продовжуються репресії та переслідування, проти журналіста Сергія Медяника. У Калинівському суді Вінницької області, суддя Євген Сєлін, розглядає клопотання про те щоб відправити журналіста Сергія Медяника до СІЗО.

Адвокат Лариса Криворучко, виявила, перевищення повноважень з боку слідчого місцевої поліції Мельника Владислава Андрійовича.

Ані суддя Сєлін, ані прокурорша Бондарук Ірина Анатоліївна, не зробили зауваження слідчому Мельнику, який протизаконно виступав у суді.

Це свідчить, що поліцейські, прокурори та судді Вінницької області отримали команду від політиків - "затулити рота" журналісту Сергію Медянику, який викриває їх корупційну діяльність.

На попередньому засіданні, суддя Євген Сєлін ходив у коридорі суда без маски, а на засідання, яке затримав на 6 годин, прийшов у масці, при цьому, прокурорша Бондарук також була у масці.

Це дивно, бо карантин закінчився з вторгненням Росії в Україну, тобто суддя Сєлін та прокуроша Бондарук одягли маски з єдиною метою - щоб їх не впізнали у відеорепортажі.

Таким же чином поступають грабіжники банків та члени банди розбійників, коли хочуть, щоб їх не впізнали.

Маску вдягає також слідчий Владислав Мельник, навіть на вулиці, бо йому соромно виконувати незаконні накази свого керівника Івана Іщенко, по переслідуванню журналіста Сергія Медяника.

Начальник поліції Вінницької області Іван Іщенко, який у 2014 році керував проросійськими бойвиками у Одесі, та наказав своїм підлеглим, клопотати у суді про відправку журналіста Сергія Медяника до СІЗО.

А прокурорша Ірина Бондарук фанатично обслуговувала інтереси кривавого диктатора Януковича, ось вона праворуч, біля Олександра Мрихина, який керував прокуратурою Вінницької області у 2012-14 роках і був призначенний Пшонкою.

Цей Мрихин, закрив очі, на те, що "хазяїн" області Володимир Гройсман, в 2013 році, будучі мером Вінниці, роздербанив землі місцевого госпіталя ветеранів війни.

Саме для цього, журналіст Сергій Медяник, у серпні 2021 року, їхав до Вінниці, що провести власне журналістське розслідування та виступити на мітингу, проти розкрадання лікарні для військових.

Цей шпиталь підпорядковується Вінницькій обласній раді, де зараз головує Соколовий Вячеслав Петрович, і потрапив на цю посаду він саме від партії Гройсмана.

А ще Соколовий був багато років керівником місцевої обласної прокуратури, тому й не дивно, що редакційний автомобіль з журналістом Медяником, незаконно зупинив, патрульний поліцейський Сергій Завальнюк, бо йому надана була команда з керівництва області.

Колектив Актуальної Правди, провів власне розслідування, та вивявив багато прізвищ, навіть з Офісу президента Зеленського, які приймають активну участь у переслідуванні журналіста Сергія Медяника.

Наприклад, після мітингу на Банковій, з вимогою припинити тиск на кореспондента Медяник, заступник Офісу президента Андрій Смирнов, направив лист Генеральному прокурору, тоді це була Ірина Венедіктова і відразу, до суду поступили клопотання, щоб відправити журналіста Сергія Медяника до в"язниці.

У підсумку, на судовому засіданні, адвокат Лариса Криворучко, виявила 4 процесуальних порушення, які було внесено до протоколу.

Редакція АП, у цьому репортажі, оприлюднила лише частину прізвищ чиновників та політиків, які активно приймають участь у переслідуванні та репресіях проти журналіста Сергія Медяника, тому чекайте наступні відео та публікації.

Звертайтеся за правовою допомогою до адвкоата, доктора юридичник наук, Лариси Криворучко, яка виявить усі процесуальні порушення проти вас та зупинить перевищення службових повноважень з боку, поліцейських, сбушників, прокурорів, дбрщиків, податківців та суддів.

Контакти адвоката Лариси Криворучко: +38 050 724 67 56, 04111, м. Київ-111, а/с 21, сторінка у Facebook: www.facebook.com/lara.sergeevna