Адвокат Лариса Криворучко: Слідчий Михайло Куцманда та прокурор Ігор Левошко відмовляються згідно рішення суду повернути 400 000 доларів, які вони незаконно забрали у мого клієнта

Ганна Белькова 14.04.2023

Національна поліція та Офіс генерального прокурора продовжує зловживати владою та саботує виконання рішення суду, згідно якого, слідчий Михайло Куцманда та прокурор Ігор Левошко повинні повернути 400 000 доларів, які вони незаконно забрали у мого клієнта, - заявляє адвокат Лариса Криворучко.

Головне слідче управління поліції разом з Департаментом стратегічних розслідувань, проводять слідство за кримінальною справою №12022000000000381, за якою переслідує власника будівельної компанії з Тернопіля.

Поліцейські та прокурори, знаючи, що у бізнесмена можуть бути гроші, провели 24 січня 2023 року, незаконний обшук та забрали у підприємця 400 000 доларів США.

Адвокат Лариса Криворучко, звернулась до Київського апеляційного суду, який скасував арешт грошей і визнав, що майно було вилучено незаконним.

Далі Печерський районний суд Києва, за клопотанням адвоката Лариси Криворучко, зобов'язав Головне слідче управління Національної поліції України, повернути незаконно вилучені гроші.

Але, співробітники поліції та прокуратури вирішили саботувати рішення суду і не повертати гроші, бо напевно вже вирішили їх забрати собі і фантазують, куди їх будуть витрачати.

Адвокат Лариса Криворучко, попереджає поліцейських і прокурорів, що до них ніхто з хабарями приходити не буде і вони усе одно повернуть стільки - скільки забрали. Гривня в гривню.

Навіть якщо потрібно буде у зв’язку з бездіяльністю корумпованих поліцейських і прокурорів дійти за захистом прав в ООН, ОБСЄ і навіть до президента США Джо Байдена.

А тим часом, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини вже відредагував на скаргу адвоката Лариси Криворучко, щодо порушення прав власності на майно та неправомірним не виконанням рішення суду, направлено лист щодо перевірки інформації.

Однак, проблема залишається - майно не повернуто, судові рішення - не виконано.

Адвокат Лариса Криворучко вимагає вжити заходи і негайно повернути незаконно вилучене майно, а також притягти до дисциплінарної і кримінальної відповідальності осіб, причетних до порушення закону, які в тому числі допустили тяганину для відновлення порушеного права мого Клієнта на вільне володіння майном, не повертають майно та не виконують рішення суду.

Адвокат Лариса Криворучко звернулась до президента України Володимира Зеленського, на якого покладені обов"язки виступати Гарантом виконання Конституції України.