Выборы Президента

Володимир Зеленський склав присягу президента України

Новости 20.05.2019

Володимир Зеленський склав присягу президента України і офіційно приступив до виконання обов’язків.

Перед цим голова Центральної виборчої комісії Тетяна Сліпачук заявила, що під час чергових президентських виборах переміг і є обраним Володимир Зеленський.

Голова Конституційного суду Наталія Шаптала повідомила, що Зеленський виконав усі вимоги, щоб скласти присягу президента України.

Присяга президента:

"Я, Зеленський Володимир Олександрович, волею народу обраний Президентом України, заступаючи на цей високий пост, урочисто присягаю на вірність Україні. Зобов'язуюсь усіма своїми справами боронити суверенітет і незалежність України, дбати про благо Вітчизни і добробут Українського народу, обстоювати права і свободи громадян, додержуватися Конституції України і законів України, виконувати свої обов'язки в інтересах усіх співвітчизників, підносити авторитет України у світі".

Після цього глава КС повідомила, що Зеленський вступив на посаду.

В залі парламенту присутні президенти усі президенти України окрім диктатора Януковича. Також прибули президенти Естонії, Литви, Латвії і Угорщини.

ІНАВГУРАЦІЯ ВОЛОДИМИРА ЗЕЛЕНСЬКОГО. ВІДЕО

Новости 20.05.2019

Дивіться трансляцію інавгурації шостого президента України Володимира Зеленського, що відбуватиметься у Верховній Раді України.

Інавгурація Зеленського: новообраного президента відвідають президенти Угорщини, Естонії, Литви, Латвії та Грузії, прем'єр Молдови

Новости 18.05.2019

Інавгурацію новообраного президента Володимира Зеленського відвідають глава МЗС Польщі, екс-президент ФРН, президенти Угорщини, Естонії, Литви, Латвії та Грузії, прем'єр Молдови, віце-президент Туреччини та міністр енергетики США Рік Перрі.

Pages